Our story

SCROLL DOWN

turba חיה ונושמת סיפורים ותוכן טוב. אבל לא סתם סיפורים. נרטיבים שבכוחם לחולל שינוי – שינוי ארגוני, עסקי או חברתי. נרטיבים היוצרים אמפטיה ואמון בין אנשים, המבססים נאמנות והזדהות של לקוחות ועובדים. ואולי הכי חשוב – סיפורים המשפיעים על תהליכי קבלת ההחלטות של בני אדם ומניעים אותם לפעולה.

ב turba אנחנו עוזרים לחברות ולמנהלים לספר סיפור אסטרטגי כזה שיעיף את המותג, המוצר, הארגון או המנהל קדימה

הי, אני רון בר-אל.

ייסדתי את turba עם הרבה תשוקה לתוכן טוב, אסטרטגיה מיתוגית ונרטיבים מעוררי השראה.

20 שנים שאני נמצא עמוק בתוך עולמות המיתוג, הפרסום, ההיי טק, העיתונות והטלוויזיה. בזמן הזה גיליתי שלא משנה באיזה צד של המסך אנחנו נמצאים – כולנו מחפשים סיפור טוב. ולא משנה באיזה צד של המשא ומתן אנחנו נמצאים – אנחנו נמכור או נקנה טוב יותר, כאשר סיפור מעורב בעניין.

שימשתי כדירקטור שיווק בחברת outbrain, במסגרתה התוותי את האסטרטגיה השיווקית של מוצרי החברה ב 14 שווקים גלובליים, אל מול גופי התקשורת המובילים בעולם ( ביניהםCNN, LE MOND ,BBC, SKY NEWS).

קודם לכן, שימשתי כמעט עשור כמנכ"ל ומייסד חברת BBDO Issue Management מקב' הפרסום גיתם BBDO,  נציגת סוכנות BBDO העולמית. בגיתם הובלתי פרויקטי תוכן גדולים עם גופי תקשורת בארץ ובעולם, ניהלתי קמפיינים ציבוריים ותהליכי מיתוג, יעצתי למנכ"לים מובילים במשק, לחברות גדולות ולגופים בינלאומיים.

את דרכי המקצועית התחלתי בעולם העיתונות כעורך חדשות ועורך כלכלי בגופי תקשורת מובילים.

בין לבין עפתי לכמה שנים לגרמניה, ללימודי תואר שני במדיניות ציבורית והשוק האירופאי Executive Master in Public Policy, Hertie School of Governance, Berlin
העמסתי גם תואר ראשון ושני בעיתונות ומינהל עסקים באוניברסיטה העברית.

את כל הניסיון הזה אני מעמיד כיום לרשותם של ארגונים וחברות, מנהלות ומנהלים, בגיבוש נרטיב מותגי וארגוני אסטרטגי. היכרות מעמיקה עם עולמות תוכן רבים, במגוון תחומים וקטגוריות, מסייעת בידנו לפצח אתגרים גדולים כמו גם לחולל טרנספורמציות נרטיביות עבור לקוחותינו.

אז הישענו אחורה, הדקו חגורות, כי אנחנו יוצאים למסע מופלא של טרנספורמציה (כבר אמרנו) אישית וארגונית. מסע המשלב מדע, אומנות ותרבות. סיפור החברה, סיפור המותג, המוצר, או הסיפור האישי שלכם כבר לא ייראו אותו הדבר.

עוד מידע מרתק ופרסומים ב עמוד לינקדאין

THEY SAY ABOUT US

"ההשתתפות בסדנת tech-storytelling שינתה לי את החיים. זה נשמע כמו קלישאה – אבל זה אמיתי. לפני הסדנה מעולם לא דיברתי לפני קהל. מעולם לא האמנתי שאצליח לעמוד ולהעביר סיפור שלם (באנגלית) להנהלה ב HP. הקורס הזה לימד אותי איך בונים סיפור נכון, איך שואבים את הקהל לעולם אחר ומעבירים להם מסרים שיחרטו להם בזיכרון. מאז התחילו להזמין אותי להמון וובינרים ואני נהנה מכל שניה. אני משתמש בידע שצברתי בקורס ומדמיין איך רון היה מעביר את זה".

Guy Bibi
Workflow expert and VDP Product Manager at HP

"רון הרצה אצלנו בקורס מיתוג מעסיק על חשיבות הנרטיב הארגוני כמנוע לצמיחה עסקית. כיצד מזקקים הצעת ערך, איך מספרים סיפור רלוונטי, מעניין ומבדל. אם לשפוט לפי התגובות הנלהבות במשובים, רון בהחלט הוכיח את יכולתו לרתק, לסחוף ולהעשיר את הקהל. ממליצה עליו מאוד!"

סיגלית הורן גלפרין
משנה למנכ"ל איגוד השיווק הישראלי

"הניסיון הרב שצבר רון בעולמות העיתונות, הפרסום, השיווק וההיי טק, כמו גם הכישרון להעביר תכנים באופן מרתק, עמוק ועשיר, הופכים אותו למרצה-על בתחום הסטוריטלינג ובניית הנרטיב בישראל. הסדנאות הן hands-on, ללכת הביתה וליישם".

אימי אירון
מייסדת ומנכ"לית like a rainbow

"סטוריטלינג זו אומנות ורון הוא לא רק אומן בפני עצמו הוא אומן עם יכולת להעביר את תורתו ואומנותו לעולם. בסדנת סטוריטלינג שעשינו לקבוצה מאוד ייחודית ב AppsFlyer רון הצליח לגרום לחבורה מאוד אקלקטית של אנשים (רמז לא ממרקטינג) להבין מה זה סטוריטלינג ואיך עושים את זה בפועל, ועל כך: יישר כוח!"

Shiri Grosbard
Director of Innovation and People Experience at AppsFlyer

"נדהמתי מהיכולת של רון להשאיר את כולנו מרוכזים ומעורבים גם במדיה הווירטואלית המאתגרת הזו. הסדנה היתה מעולה, והפידבקים של המשתתפים (חבר'ה מאוד טכנולוגיים) היו מצוינים! אני אישית למדתי המון. אין ספק, רון הוא מספר סיפורים אמיתי! תודה על התובנות והלמידה החדשה".

Sagit Lesin
Head of HR Israel and Portugal at Cisco

"רון בר-אל הוביל ב HP שני מחזורים של סדנאות tech-storytelling למנהלי מוצר ומהנדסים. אלה היו סדנאות מעמיקות מאוד, חכמות, ומעשירות בצורה יוצאת דופן. המקצועיות, הכריזמה והניסיון ניכרים בכל שלב בסדנא. רון סוחף אחריו את המשתתפים לעבר מטרת היעד. במבחן התוצאה, הסדנאות היו הצלחה מסחררת ומימשו את ייעודן. ממליצה בחום!!"

Chen Cohen
Learning and Development Manager at HP

שלחו לנו מייל

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.

התקשרו